pisek koule

svicen

pochoden

pisek koule

maly pisek

levy pruh

Cílem terénních bojových her a celého projektu je nabídnout dětem možnost prožít příběhy, které zažívají denně u obrazovek, a přitom jim umožnit rozvíjet své psychické i fyzické dovednosti, sociální a komunikační návyky v rámci kolektivu svých vrstevníků. Hráči bojují měkčenými replikami zbraní jako jsou meče či různá kladiva. Měkčení je ze syntetických materiálů jako molitan či mirelon. Všechny zbraně prochází schválením před začátkem hry. Zbraně které nevyhovují bezpečnostním předpisům jsou na místě upraveny za dozoru organizátora.

Účastníci tráví většinu času pohybem ve volné přírodě či lese. Zároveň se vrací do přichystaného skanzenu ve kterém komunikují s osadníky, plní úkoly či nakupují herní předměty. Akci zaštiťuje tým až 15 dospělých vedoucích. Celou dobu je k dispozici zdravotník i auto s řidičem. Během přespání jsou v místnostech s dětmi přítomní vedoucí. Děti dostávají bezpečnostní poučení a rodiče jsou povinni svě děti upozornit, že toto poučení musí dodržovat a že se v žádném případě nikdy nesmí vzdálit od své skupiny bez dovolení vedoucího.

Bližší informace o jarní víkendové hře či o letním příměstském táboře naleznete v příslušných kategoriích.


S sebou

Tmavé oblečení, šátek nebo jinou pokrývku hlavy, pásek, pláštěnku, vhodnou obuv do terénu, (dle možností tenké kožené rukavice, kostým a doplňky k němu)kopii kartičky zdravotní pojišťovny a vyplněnou přihlášku (ke stažení ZDE).